Kurumsal

Canbolat Makina

Canbolat Makina 2008 yılında kurulmuştur. Çimento siloları, prekans kalıp, çelik konstrüksiyon, tünel kalıp sistemleri imalatı ve üretim konusunda uzman olan ekibi ile hizmetlerine devam etmektedir. Kurulduğu yıldan bu yana kaliteden ödün vermeden sektörün ihtiyaçlarını karşılayan ve yüzlerce insana istihdam sağlayan firmamız,prekans kalıp, çelik konstrüksiyon, ihtiyacı konusunda artan talebi görerek 2008 yılında Ankara ostimde bulunan Makine üretim tesisisini hizmete açmıştır. 

MİSYONUMUZ
Her firma gibi canbolat makinanında amacı büyümektir.ancak canbolat makina bu büyümesinde bir denge içinde ve herşeyden evel güvenilirliğini koruyarak sürdürecektir. İş ahlakı ve yasalara bağlı davranarak standartlara uygun üretimi ve satış sonrası hizmeti ile beklentilere memnuniyet odaklı hızlı kaliteli ve istikrarlı çözümler üretmektedir.

VİZYONUMUZ
Çağdaş, nitelikli,dünya standartlarda çimento siloları üreterek bu kapsamda topluma hizmet eden ve ülke ekonomisine katkıda bulunan uluslar arası bir şirket olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Kurumsal bir iş anlayışı ile teknolojik yenilik ve gelişmelere ayak uyduran, güncel bilgilerle donatılmış, firmasına ve ülkesine güvenen, mutlu ve özgüveni gelişmiş bir ekip ile, müşteri istek ve beklentilerini, ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak, zamanında yerine getirmek, verimliliği ve kaliteyi artırmak için sürekli iyileştirme ve ilk defada doğru üretim ilkesiyle hareket etmek, faaliyetlerini sürdürürken, insan ve çevreye saygılı üretim anlayışı paralelinde; Değişen ve gelişen müşteri beklentilerinin tam ve doğru olarak tespit edilmesi ve karşılanması amacıyla mühendislik ve iş geliştirme faaliyetlerine her zaman büyük önem vererek; kaliteli ürünler üretmek, böylece müşterilerimizin “Son ve Daimi Çözüm Ortağı” olarak kalmak.

Powered by Bilgeweb